Sepete Eklendi
global gifts delivery store

SEND INTERNATIONAL GIFTS FROM Premium Brands Abroad Online

WITH
UPTO

30%OFF
KODU KULLANIN

KATEGORİLERE GÖRE HEDİYELER

HER DURUM İÇİN HEDİYELER

SEVDİKLERİNİZ İÇİN HEDİYELER

MESLEK TARAFINDAN HEDİYELER

Türkiye'deki En İyi Arkadaşlarınız ve Akrabalarınız için Huşu İlham Verici Hediyeler Siparişi

İnsanlara defalarca hediye göndermek, hayatınızdaki varlıklarını önemsediğinizi ve değer verdiğinizi sembolize eder. Belirli bir vesileyle hediye için en iyi olanın ne olacağına veya çok sayıda seçenekten neyin sıfırlanacağına karar vermeniz gerektiğinde işler biraz zorlaşmaya başlar. Bir sonraki sorun, piyasadaki mükemmel hediyeyi nerede bulacağınız ve o kadar işe gidip geleceğinizdir. Uluslararası ürünleri çevrimiçi karşılaştırma kolaylığı ile Ubuy'daki en iyi arkadaşınız ve akrabalarınız için en düşünceli hediyeleri alın. Ev ve mutfak aletleri, endüstriyel ve bilimsel ekipman, hediye sepetleri, çikolatalar, elektronik aletler, parfümler gibi çok çeşitli hediyeler sunan en çok satan e-Ticaret portalıyız, çanta ve diğer moda aksesuarları çevrimiçi.

Türkiye'de Ürün Kategorilerine Göre Benzersiz Uluslararası Hediyeler Satın Alın

Rahatınız için küresel hediyelerimizi yenilikçi ürün kategorilerine ayırdık. İhtiyacınız ne olursa olsun, yurtdışına gönderebileceğiniz veya dünyanın herhangi bir yerinden satın alabileceğiniz çok yönlü ancak kullanıcı dostu bir hediye kutuları cum engel koleksiyonu aldık. Doğru hediye seçimi, giftee'nin tercihlerine göre çevrimiçi araştırma ve kişisel sınıflandırma gerektirir. Seçici ve gerçekten özel bir şey satın almayı planlıyorsanız, bu kategorilere göz atın Elektronik Araçlar, Moda Aksesuarları, Makyaj kitleri, Hijyen Ürünleri, Ofis ve Ev Dekorasyonu, Tencere ve Ev Aletleri, Spor ve Araçlar, Çikolata Hediye Sepetleri, Parfüm Hediye Setleri ve dahası.

Her Durumda Özelleştirilmiş Uluslararası Hediyeler Çevrimiçi Alışveriş

İki durum aynı değildir ve hediyeler her zaman belirli bir kişiye yöneliktir. En iyi arkadaşınız için hediye almak ya da partinize gelen konuklar için hediye iade etmek istiyorsanız, hepinizi ele aldık.

Kardeşlerinizi, yabancı çikolatalarınızı ve lezzetlerinizi dünyanın herhangi bir yerinden gönderin. Hediyeler, arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin hayatlarındaki tüm özel günlere heyecan ve heyecan sızıntısını ekler. Doğum günleri, düğünler, Noel ve daha fazlası için yurtdışına hediye göndermek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hangi yaş grubuna ait olursanız olun, bu benzersiz el işi parseller seçiminize göre klasik veya çağdaş olabilir.

Ubuy, hediyeleri uluslararası olarak gönderir ve hepsinin doğrudan alıcının kapısına teslim edilmesini sağlar. Elle seçtiğimiz seçim ile sevdiklerinize mutluluk hediye edin doğum günü & Yıldönümü Hediyeleri, Sevgililer Günü Hediyeleri, Babalar Günü & Anneler Günü Hediyeleri bunların tümü Ubuy’un yedi mağazasından herhangi biri aracılığıyla uluslararası olarak İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Adana, Bursa ve Türkiye'deki büyük şehirlere gönderilebilir.

Farklı durumlar için dizilmiş yukarıda belirtilen hediye fikirlerini gözden geçirin -

Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günleri oldukça cömertçe kutlanıyor çünkü şu anda hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan bu dünyaya gelişini işaret ediyorlar. Bu nedenle, bu gün atılan bir doğum günü bash çok yaygın bir uygulamadır. Doğum günü hediyesi, birisinin düşüncelerinizde her zaman mevcut olduğunu bilmesini ve bu özel günde en iyi dileklerinizi bir parselde göndermesini sağlamanın kolay ama düz bir yoludur.

Yıldönümü Hediyeleri

İki insan arasındaki ebedi bağı güçlendiren ve besleyen ilişkinin beraberliği ve cazibesidir. Burada bulunan sıra dışı ve farklı evlilik yıldönümü hediyeleriyle anıları yeniden yaşayın ve bazı egzotik olanları inşa edin.

Sevgililer Günü Hediyeleri

Keyifli Sevgililer Günü hediyeler dizimizle yeni ilişkiyi çiçekleyin ve hemen evlerine teslim edin. Bu büyüleyici Sevgililer Günü hediye fikirleriyle partnerinize Sevgililer Günü'nü sevdiğinizi ve önemsediğinizi gösterin.

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar tüm aile için güç direğidir ve uçları karşılamak için hiç taş bırakmayacaktır. Kuşkusuz, o sizin süper kahramanınız, kurtarıcınız ve başarınızdan her şekilde sorumludur. Ona bu Baba'nın gününü, kendisi için satın almadığı işini kolaylaştıracak bazı düşünceli hediyeler verin.

Anneler Günü Hediyeleri

Bir anne ve çocuk payı bağı sınır tanımıyor. Evet, ama anne olmak bazen oldukça zor bir iş olabilir. Çok çeşitli hediyeler ve engellerle annenize olan saygınızı ve takdirinizi gösterin. Onun için özel olarak küratörlüğünü yaptığımız değerli ve etkileyici hediyelerle onu şaşkına çevirin ve büyülein.

Noel Hediyeleri

Günümüzde, diğer herkes çevrimiçi olarak en iyi Xmas hediyelerini satın almayı tercih ediyor çünkü tek bir şemsiye altında geniş bir arkadaş ve aile seçimi seçiyorlar. Mutluluk ve neşeli yapma, manifold zamanlarını paylaşımla çoğaltır. Özelleştirilmiş satın alarak dünya çapında yeni başlangıçlar için en iyi dilekleri ve selamları gönderin Noel hediyeleri bu arifede yakın ve sevgili olanlar için.

Tebrik ve Takdir Hediyeleri

Platformumuzda asla bir seçenek eksikliği yaşamayacaksınız. Uluslararası hediyeler alışveriş mağazasından her şeyi ve her şeyi satın alabilirsiniz. Çok yönlü koleksiyonumuzdan sevimli bir hediye seçin ve uzun ömürlü en üst düzey hediyelerle cebinizde daha fazla tasarruf edin.

Ubuy, benzersiz bir yaratıcı hediye koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor Hint festivalleri Diwali, Holi, Eid, Noel ve daha fazlası gibi. Başka bir alışveriş platformunda kolayca bulunmayan uluslararası markalardan üstün kaliteli hediyeler satın almanızı sağlayan tek elden bir alışveriş merkezi.

Listenizdeki Herkes İçin Çevrimiçi Hediyeler Okyanusu'ndan Satın Alın

Günümüzün yoğun yaşam tarzında, arkadaşlar ve akrabalar nadiren bir araya gelir. Herkes kendi hayatlarıyla o kadar meşguldür ki, ailelerin veya arkadaşların buluştuğu tek zaman özel olarak organize edilmiş etkinliklerdir. Bu yüzden sevdiklerinize günlerini aydınlatacak ve sizin için ne kadar önemli olduklarını ifade edecek hediyeler vermek için ekstra çaba sarf edilmelidir. Onlara sonsuza dek besleyecekleri hediyeler gönderin. Dünya çapında 100 milyondan fazla premium markadan çeşitli uluslararası hediyeler koleksiyonu satılıyor.

En iyi arkadaşınız, erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, karınız, eşiniz, anneniz, babanız, erkek kardeşiniz, kız kardeşiniz, çocuklarınız vb. İçin çevrimiçi satılan küresel hediyelerin karışıklığından en iyisini seçin. Her insan hayatınızda özel ve yeri doldurulamaz bir yere sahiptir. Onların beğenilerinin, beğenmediklerinin ve fikirlerinin diğerlerinden nasıl farklı olduğunun da farkındasınız. Ubuy'dan zarif bir hediye koleksiyonu ile onlar için mükemmel bir hediye bulun. Kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız için satın almak için hediyeler, nişanlısı ve nişanlısı, yakında gelin veya damat veya en iyi arkadaşınız.

Ubuy, hayatınızın ulaşılamaz bir parçası olan herkes için dünya çapında hediye sepetleri gönderir. Çocuklar, Ebeveynler veya en sevdiğiniz çalışanlar için yurtdışına hediye sepetleri ve çikolata gönderin. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz küresel hediyelerin listesi aşağıdadır:

En İyi Arkadaş için Hediyeler

En iyi arkadaşınıza, hem mutlu hem de aptalca anlara ve anıları sevmeye çok şey borçlusunuz. En sevdiği çikolata, mücevher, aksesuar veya uzun zamandır özlem duyduğu herhangi bir şeyle şımartın.

Erkek Arkadaş için Hediyeler

Erkek arkadaşınızın favori Saç jeli kitlerini, yeni tişörtleri, eski mix bantları, anahtarlıklarını ve daha fazlasını makul fiyatlarla çevrimiçi satın alın

Kız arkadaşı için hediyeler

Çok yönlü doldurulmuş oyuncaklar ve romantik şovlar, şişme bir kanepe, kokulu mumlar ve kız arkadaşınız için bir kalp iki parçalı kolye arasından seçim yapın.

Koca Hediyeleri

Deodorant sepetleri, cüzdanlar, bulunması zor saatler, kol düğmeleri, tasarımcı ayakkabıları, boyun ve sırt masajları, süt işletmeleri ve kocalarınız için diğer erkek aksesuarlarından özel bir seçim satın alın.

Eş için Hediyeler

Bu akşam karınızı etkilemek için ev eşleştirme broşları, tencere setleri, mücevher setleri, teraryumdan ilham alan mini dünyalar ve ev dekorasyonu hediyeleri getirin.

Anne için Hediyeler

Annem için alışveriş tercihlerim, hatıra kutuları, çay havluları, sağlıklı fındıklar, kozmetik veya spa sepeti ve dekoratif bir duvar sanatını içerecek.

Baba Hediyeleri

Partiden hediye olarak bir organizatör, araç kutusu, en son elektronik aletler veya baba için balıkçılık ve kamp ekipmanları seçerdim.

Kardeş için Hediyeler

Bu sefer yazılı bir mesajla spor salonu aksesuarları, tımar kitleri, premium akıllı saatler, fotoğraf çerçeveleri ve basılı kupalar ile kardeşinizi şaşırtın.

Kardeş için Hediyeler

Ben olsaydım, bu hafta sonu en üst düzey makyaj kitleri, moda aksesuarları, etnik elbiseler ve en sevdiği cep telefonları ve aksesuarları ile kız kardeşimi şımartırdım.

Çocuklar ve Gençler için Hediyeler

Şişeler, metalik pimler, dokunmatik ışıklar, lambalar, günlük süt ürünleri, aksiyon figürleri ve temalı kalem standları bugünün çocukları ve gençleri için mükemmel çocuklar haline gelir.

Gelin ve Damat için Hediyeler

Satılan romantik hediyeler arasında bir çiftin kristal topu, dans heykelleri, viski cam seti, yakında çıkacak olan çifti birbirine bağlı tutmak için aşk grupları ve bilezikler yer alıyor.

Bu uluslararası hediyelik eşya dükkanı, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak kadın arkadaşlarınız için bulmak zor hediyeler de içerir.

Bu eGift Mağazasından Profesyoneller için En Quirkiest Hediyeler Koleksiyonu'nu satın alın

Mesleğe göre hediye vermek, piyasada dolaşan yeni trend. Kurumsal hediye, herhangi bir kuruluşun önemli üyeleri tarafından yürütülen yaygın bir uygulamadır. Çevrimiçi müşterileriniz ve çalışanlarınız için kurumsal hediyeler satın alırken uluslararası nakliye seçeneğinden yararlanın. Özel müşterilerinizi her fırsatta lüks kurumsal hediyelerle etkileyin ve tüm festivalleri onlarla benzersiz bir şekilde kutlayın.

Ubuy, müşterileriniz ve sizin için en önemli olanlar için en iyi kurumsal hediyelere sahiptir. Özel olarak çeşitli ve seçkin bir Hediyeler koleksiyonuna ev sahipliği yapıyoruz BT Profesyonelleri, Etkileyenler, Öğretmenler, Avukatlar, Spor insanları ve Doktorlar yararlı bulacaklarını ve seçiminizi iyice takdir edeceklerini.

Arkadaşınız bir gezgin, bir Vlogger ya da yeni mutfakları keşfetmekten hoşlanırsanız, onları sonsuza dek bağlayacak egzotik hediyeler bulacaksınız.

Tutkulu müzik ve oyun severlerden tüm tekno sihirbazlarımıza kadar, herkes için dizilmiş en gelişmiş elektronik cihazlara sahibiz. Hevesli okuyucular için kitap raflarımız birçok dilde kitaplarla devriliyor.

Sınır ötesi alışveriş platformumuz artık uzak ve müreffeh ilişkileri sürdürmenize yardımcı olacak. Ömür boyu sürecek mutlu anlar ve anılar yaratmak için Ubuy aracılığıyla yurtdışına benzersiz hediye kutuları gönderin.

Çevrimiçi Uluslararası Hediye Mağazamızdan Arkadaşlar için Hediyeler Neden Satın Alınır?

  • Hepiniz hediyelerin gücü ile tanışıyorsunuz. Ama neden Ubuy'u başkaları üzerinde seçmelisiniz?
  • Portalımızdan alışveriş yapan her alışverişçiye benzersiz ve özel bir şey sunuyoruz.
  • Hızlı gümrükleme eşliğinde ekspres teslimat.
  • Web sitemizde belirtilen fiyatlar için herhangi bir miktar sınırlaması yoktur.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 100 milyondan fazla ürün barındırıyoruz.
  • Evlerinizin konforunda oturan önde gelen küresel markalardan çok çeşitli uluslararası ve ulusal ürünlerden seçim yapma kolaylığı elde edersiniz.
  • Bu platform, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ödeme seçeneği veya ağ geçidi sunar.
  • Zamanında teslimat, özel ambalaj ve benzersiz hediye fikirleri bizi diğer ortalama mağazalardan ayırıyor.
  • Endişeleri gerçek zamanlı olarak ele almak için 24 * 7 duyarlı müşteri hizmeti ile güvenli ve basit bir sipariş sürecini garanti ediyoruz.
  • 180'den fazla + ülkeye hizmet veren en güvenilir çevrimiçi hediye portalı.

Dünya Çapındaki Mağazalarımızdan Türkiye'ye Uluslararası Çevrimiçi Hediyeler Alın

Yurtdışına Türkiye hediye sepetleri göndermek artık sadece bir tıklama meselesi! Her fırsatta ve tanıdığınız her insan için özel bir hediyeye ihtiyacınız olacağından şüphemiz yok. Alışveriş web sitemiz veya uygulamamız aracılığıyla yaptığınız her satın alma işleminde% 30'a varan tasarruf sağlamak için "UBGIFTS" kupon kodunu kullanın.

Seçim kolaylığı için hediyelerimizi farklı kategorilere ayırdık. Sevdiklerinize en iyi ürünlerin teslim edilmesini sağlamak için en iyi hediye sepetlerinden ve engellerden bazılarına hitap ediyoruz.

Gizli Noel Baba hediye fikirleri Ubuy ile çok daha iyi oldu. Noel engellerini yurtdışına gönderin ve sevdiklerinizi beklenmedik bir şekilde şaşırtın. Hediye satın alma sürecini çok daha kolay hale getirmek için çevrimiçi uluslararası hediye kartları da satın alabilirsiniz.

Çoğumuz, gerçekten ayırt edici bir hediyenin, bir tona mal olan materyalist bir hediyeden daha anlamlı ve büyüleyici olduğu konusunda hemfikiriz. Bir dakika daha boşa harcamayın! Zamanında teslimat sağlamak için hediyelerinizi önceden seçin. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin https://www.ubuy.com.tr/tr/contacts